Titulli Daim Lala x Andrra Dauti - Amanet eshte familja
Ndëgjuar 137
Shkarkuar 16
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Daim Lala x Andrra Dauti - Amanet eshte familja - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store