Titulli Blerina Dibra - Shamia prej meje
Ndëgjuar 812
Shkarkuar 34
Pëlqyer 0
Publikuar 09/02/2023

Texti i këngës

Blerina Dibra - Shamia prej meje - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store