Titulli Isa Alitaj x Blendona Sylaj - Prane meje
Ndëgjuar 587
Shkarkuar 27
Pëlqyer 0
Publikuar 14/01/2023

Texti i këngës

Isa Alitaj x Blendona Sylaj - Prane meje - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store