Titulli Mili Sallauka - Pse ik prej meje -Cover
Ndëgjuar 66
Shkarkuar 0
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mili Sallauka - Pse ik prej meje -Cover - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store