Titulli Keli x Pandora Gostivari - Prej Naser Nusja e Bossit
Ndëgjuar 1,934
Shkarkuar 178
Pëlqyer 6
Publikuar 11/12/2022

Texti i këngës

Keli x Pandora Gostivari - Prej Naser Nusja e Bossit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store