Titulli NRG BAND X TUNA - Prej Teje Se Prita
Ndëgjuar 563
Shkarkuar 131
Pëlqyer 3
Publikuar 13/12/2022

Texti i këngës

NRG BAND X TUNA - Prej Teje Se Prita - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store