Titulli Gentian Gojani x Akord Band - Vullkan
Ndëgjuar 754
Shkarkuar 24
Pëlqyer 3
Publikuar 24/01/2023

Texti i këngës

Gentian Gojani x Akord Band - Vullkan - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store