Titulli Shpresa Gojani - Shoki jem dola dhe une TikTok
Ndëgjuar 3,480
Shkarkuar 673
Pëlqyer 36
Publikuar 12/02/2023

Texti i këngës

Shpresa Gojani - Shoki jem dola dhe une TikTok - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store