Titulli Mark Gojani x Pranvera Gojani - Niset Dasma
Ndëgjuar 98
Shkarkuar 3
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Mark Gojani x Pranvera Gojani - Niset Dasma - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store