Titulli Isa Alitaj - Skam kujtu qe mqel pranvera
Ndëgjuar 704
Shkarkuar 44
Pëlqyer 1
Publikuar 27/01/2023

Texti i këngës

Isa Alitaj - Skam kujtu qe mqel pranvera - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store