Titulli Shpresa Gojani - Le te kallet dasma
Ndëgjuar 941
Shkarkuar 66
Pëlqyer 2
Publikuar 12/12/2022

Texti i këngës

Shpresa Gojani - Le te kallet dasma - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store