Titulli Lori x Krenari - Dasma me dashni
Ndëgjuar 310
Shkarkuar 28
Pëlqyer 0
Publikuar 19/12/2022

Texti i këngës

Lori x Krenari - Dasma me dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store