Titulli Blendona Sylaj - Me ere trandofili
Ndëgjuar 219
Shkarkuar 28
Pëlqyer 2
Publikuar 03/02/2023

Texti i këngës

Blendona Sylaj - Me ere trandofili - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store