Titulli Blendona Sylaj x Isa Alitaj - Dashurohem
Ndëgjuar 88
Shkarkuar 4
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Blendona Sylaj x Isa Alitaj - Dashurohem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store