Titulli Blerina Gashi - Jeta e gurbetit
Ndëgjuar 598
Shkarkuar 51
Pëlqyer 2
Publikuar 14/01/2023

Texti i këngës

Blerina Gashi - Jeta e gurbetit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store