Titulli Anton Delija x Blerina - Leje ti me mu burrnin
Ndëgjuar 692
Shkarkuar 39
Pëlqyer 2
Publikuar 08/02/2023

Texti i këngës

Anton Delija x Blerina - Leje ti me mu burrnin - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store