Titulli Kida - Leje
Ndëgjuar 2,762
Shkarkuar 400
Pëlqyer 27
Publikuar 20/03/2023

Texti i këngës
Zemren maje,Menen ndaje
Mos em le me ra yeah

REF 2x
Dashnine ti leje leje
Ishe kon pak pis po leje
Sa mke vra ti mu hajt leje
Uh leeeeje

(Part 1)
Tkam dhan shume e hiq si meriton
Hera e 1 qe tkam pa me dikon
Zemra ime e ka dit se’m tradheton,e ti vazhdon e lendon
Eyee, Mes meje ti e n’mes n’mes story
Krejt kujtimet maje si memory
Zemren teme maje mo sun e perdori
Ca kem pas,ca kem dasht, kush i mori
Shume sene shume shume stila mi bone,shume here kto stila mi bone,tash vete jam prej asaj nate,prap ne men tkam prej asaj nate
E koha sod shkon e di qe sen s’ndron
Thirrje ne telefon so ka t’bon
Ca po bon? Krejt senet qe i patem une e di qe ti i harron.

REF 2x
Dashnine ti leje leje
Ishe kon pak pis po leje
Sa mke vra ti mu hajt leje
Uh leeejeeee


Jo nuk ka rendesi
Du kujtime nuk ekom ktu me nejt
Ndjenja tu perzi se zemra e menja jem sjan njejt
Zemren ja kam dhon une ja maj
Mire e din tjeter kon sheh ne sy te saj
Pse une veten tem sun e permbaj
Nuk e di ca mbane e rashe une te ajjj

Zemren majeee sonte tani e vraje menen ndajee
Mos e’m le me raa ee (2x)

REF 2x
Dashnin ti leje leje
Ishe kon pak pis po leje
Sa mke vra ti mu hajt leje
Uh leeeje

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store