Titulli Blerina Gashi - Po me vjen inati
Ndëgjuar 971
Shkarkuar 52
Pëlqyer 13
Publikuar 21/12/2022

Texti i këngës

Blerina Gashi - Po me vjen inati - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store