Titulli Rita x Fidan - Syte jane per me pa
Ndëgjuar 1,097
Shkarkuar 136
Pëlqyer 5
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Rita x Fidan - Syte jane per me pa - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store