Titulli Fidan Rita - Si Unaze
Ndëgjuar 3,275
Shkarkuar 682
Pëlqyer 26
Publikuar 12/05/2023

Texti i këngës

Fidan Rita - Si Unaze - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store