Titulli Rita x Fidan - Nanen tane shum e du
Ndëgjuar 230
Shkarkuar 37
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Rita x Fidan - Nanen tane shum e du - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store