Titulli BLLEKI - SHUM MOTI
Ndëgjuar 925
Shkarkuar 44
Pëlqyer 2
Publikuar 11/01/2023

Texti i këngës

BLLEKI - SHUM MOTI - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store