Titulli BLLEKI - Shkoj
Ndëgjuar 1,470
Shkarkuar 134
Pëlqyer 6
Publikuar 26/02/2023

Texti i këngës

BLLEKI - Shkoj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store