Titulli Nazim x Motrat Beqiri - Une po shkoj nuse lamtumir o vlla
Ndëgjuar 80
Shkarkuar 7
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Nazim x Motrat Beqiri - Une po shkoj nuse lamtumir o vlla - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store