Titulli Bashkim Prishtina - Ajo shkoj
Ndëgjuar 341
Shkarkuar 11
Pëlqyer 0
Publikuar 07/03/2023

Texti i këngës

Bashkim Prishtina - Ajo shkoj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store