Titulli Sabriu x Gili x Sinani - Me zemer nga Prishtina
Ndëgjuar 77
Shkarkuar 2
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Sabriu x Gili x Sinani - Me zemer nga Prishtina - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store