Titulli Rina Fermini x Eugena Aliu - Bona une cka bona - Une e kam nje zemer
Ndëgjuar 823
Shkarkuar 59
Pëlqyer 2
Publikuar 13/03/2023

Texti i këngës

Rina Fermini x Eugena Aliu - Bona une cka bona - Une e kam nje zemer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store