Titulli Mimoza Nela x Prishtina Band - Fati i jetes
Ndëgjuar 465
Shkarkuar 4
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mimoza Nela x Prishtina Band - Fati i jetes - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store