Titulli Eugena Aliu x Fikret Dauti - Fati i zi
Ndëgjuar 582
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 12/03/2023

Texti i këngës

Eugena Aliu x Fikret Dauti - Fati i zi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store