Titulli Fati - Ku i kam shokt e mi
Ndëgjuar 739
Shkarkuar 32
Pëlqyer 0
Publikuar 03/05/2023

Texti i këngës

Fati - Ku i kam shokt e mi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store