Banner

Banner

Titulli Silva Gunbardhi - Fati
Ndëgjuar 435,279
Shkarkuar 1,386
Pëlqyer 4,298
Publikuar 11/05/2018

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music: Alsked Rrenja & Dafi
Lyrics: Dafi
Arrangement: Alsked Rrenja

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store