Titulli Irini Qirjako x Silva Gunbardhi - Kolazh dasme 2
Ndëgjuar 182
Shkarkuar 26
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Irini Qirjako x Silva Gunbardhi - Kolazh dasme 2 - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store