Titulli Kristjan Zalli - Erdhi Fati
Ndëgjuar 462
Shkarkuar 28
Pëlqyer 1
Publikuar 24/12/2022

Texti i këngës

Kristjan Zalli - Erdhi Fati - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store