Titulli Shemi Iliret ft. Motrat Duhani - ERDHI DITA
Ndëgjuar 116
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Shemi Iliret ft. Motrat Duhani - ERDHI DITA - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store