Titulli Adelina Tahiri - Fati jem
Ndëgjuar 1,304
Shkarkuar 257
Pëlqyer 28
Publikuar 16/02/2023

Texti i këngës

Adelina Tahiri - Fati jem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store