Titulli Esad Ademi x Adelina Spahija - Mos e bon ti zemren guri
Ndëgjuar 1,341
Shkarkuar 201
Pëlqyer 23
Publikuar 22/01/2023

Texti i këngës

Esad Ademi x Adelina Spahija - Mos e bon ti zemren guri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store