Titulli Mandi ft Marsel Ademi - Sdu te tradhetoj
Ndëgjuar 1,730
Shkarkuar 199
Pëlqyer 12
Publikuar 24/04/2023

Texti i këngës

Mandi ft Marsel Ademi - Sdu te tradhetoj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store