Titulli Meriton Ademi x Nasty D - PERNIME
Ndëgjuar 656
Shkarkuar 17
Pëlqyer 2
Publikuar 01/02/2023

Texti i këngës

Meriton Ademi x Nasty D - PERNIME - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store