Titulli Mandi ft Marsel Ademi x Mikel Elmazi - Nje gote per ty
Ndëgjuar 1,203
Shkarkuar 103
Pëlqyer 3
Publikuar 21/01/2023

Texti i këngës

Mandi ft Marsel Ademi x Mikel Elmazi - Nje gote per ty - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store