Titulli Mandi ft Ilir Tironsi - Sa xhan te kam une ty
Ndëgjuar 1,727
Shkarkuar 105
Pëlqyer 6
Publikuar 09/02/2023

Texti i këngës

Mandi ft Ilir Tironsi - Sa xhan te kam une ty - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store