Titulli Mandi x Skerdi - Pije nje cigare per mu
Ndëgjuar 1,363
Shkarkuar 253
Pëlqyer 14
Publikuar 24/12/2022

Texti i këngës

Mandi x Skerdi - Pije nje cigare per mu - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store