Titulli SKERDI x KENNZ - Merzia
Ndëgjuar 676
Shkarkuar 50
Pëlqyer 6
Publikuar 05/02/2023

Texti i këngës

SKERDI x KENNZ - Merzia - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store