Titulli Lorenc Hasrama ft Kennz - Te doja
Ndëgjuar 836
Shkarkuar 37
Pëlqyer 3
Publikuar 05/04/2023

Texti i këngës

Lorenc Hasrama ft Kennz - Te doja - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store