Titulli Ilir Shaqiri x Santino de Bartolo - Rrenjet e lisit tim
Ndëgjuar 1,128
Shkarkuar 72
Pëlqyer 8
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës

Ilir Shaqiri x Santino de Bartolo - Rrenjet e lisit tim - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store