Titulli Dritero Shaqiri - Une jam djeg
Ndëgjuar 666
Shkarkuar 19
Pëlqyer 1
Publikuar 28/12/2022

Texti i këngës

Dritero Shaqiri - Une jam djeg - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store