Titulli Shkurte Fejza x Ilir Shaqiri - Azem Behluli
Ndëgjuar 1,049
Shkarkuar 62
Pëlqyer 3
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Shkurte Fejza x Ilir Shaqiri - Azem Behluli - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store