Titulli Mandi x Mikel Elmazi x Ilir Tironsi - Naqeta
Ndëgjuar 279
Shkarkuar 33
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mandi x Mikel Elmazi x Ilir Tironsi - Naqeta - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store