Titulli Anxhela Peristeri x Labinot Tahiri - U Deshtem
Ndëgjuar 283
Shkarkuar 30
Pëlqyer 1
Publikuar 15/01/2023

Texti i këngës

Anxhela Peristeri x Labinot Tahiri - U Deshtem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store