Titulli Anxhela Peristeri x G-Bani - TE DUA
Ndëgjuar 1,055
Shkarkuar 115
Pëlqyer 3
Publikuar 11/05/2023

Texti i këngës

Anxhela Peristeri x G-Bani - TE DUA - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store