Titulli Emi Loca x Anxhela Perkola - Ajo mdo
Ndëgjuar 521
Shkarkuar 9
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Emi Loca x Anxhela Perkola - Ajo mdo - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store